REJON

LISTA PLACÓWEK W KTÓRYCH PRZEPROWADZAMY DIAGNOZY PSYCHOLOGICZNE

Diagnozę psychologiczną dzieci w wieku 0-5 lat (nieuczęszczających do przedszkoli) prowadzą:

mgr Grażyna Dorodzińska i mgr Katarzyna Bińczyk.

 

NAZWA PLACÓWKI ADRES PLACÓWKI PSYCHOLOG OPIEKUJĄCY SIĘ PLACÓWKĄ


PRZEDSZKOLA

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 37 "Bajkowy Świat" ul. Szlenkierów 8 Grażyna Dorodzińska
Przedszkole nr 47 „Mali Artyści” ul. Krochmalna 1 Lidia Magadzia
Przedszkole nr 58 im. Czesława Janczarskiego ul.Batalionu Pięść 4 Edyta Wrzesińska
Przedszkole nr 62 ul. Szarych Szeregów 6 Katarzyna Rokicka
Przedszkole nr 116 ul. Okopowa 31 Katarzyna Rokicka
Przedszkole nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Nowolipie 31 Katarzyna Rokicka
Przedszkole nr 124 ul. Dzielna 15b Katarzyna Bińczyk 
Przedszkole nr 127 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Nowolipki 21A Katarzyna Rokicka
Przedszkole nr 133 ul. Okopowa 7a Grażyna Dorodzińska
Przedszkole nr 134 ul. Leszno 24/26A Grażyna Dorodzińska
Przedszkole nr 135 ul. Ringelbluma 1 Anna Rosa
Przedszkole nr 136 ul. Dobiszewskiego 3A Anna Rosa
Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow ul. Żytnia 71 Anna Rosa
Przedszkole Integracyjne nr 209 ul. Deotymy 52 Grażyna Dorodzińska
Przedszkole nr 234 ul. Ożarowska 59 Anna Rosa


Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki

ul. Tyszkiewicza 33

ul. Leonarda 6/8


Edyta Wrzesińska

Przedszkole nr 263 ul. Miła 39 Katarzyna Bińczyk 
Przedszkole nr 269 ul. Smocza 22 Katarzyna Bińczyk 
Przedszkole nr 289 ul. Twarda 60A Anna Kostrzewska
Przedszkole nr 350 "Jaśminowy Gaj" im. Warszawskiej Syrenki ul. Wieluńska 12 Anna Kostrzewska


SZKOŁY PODSTAWOWE

Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Grzybowska 35 Małgorzata Dubiel
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Miedziana 8 Jolanta Krużyńska
Szkoła Podstawowa nr 63 ul. Płocka 30 Ewa Kęska
Szkoła Podstawowa nr 139 ul. Syreny 5/7 Jolanta Krużyńska

Podstawowa Szkoła Specjalna nr 147 

ul. Karolkowa 56
kl. I-IV - Jolanta Krużyńska 
kl. V-VII - Renata Marciniak
Szkoła Podstawowa nr 166 ul. Żytnia 40 Monika Duszak
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Ogrodowa 42/44

kl. 0-IV - Małgorzata Szufel

kl. V-VII - Małgorzata Janiszewska

Szkoła Podstawowa nr 222 ul. Esperanto 7A Anetta Jeziorska
Szkoła Podstawowa nr 234 ul. Esperanto 5 Małgorzata Szufel
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 ul. Deotymy 37 Renata Marciniak

Gimnazja przekształcone w SZKOŁY PODSTAWOWE

(Gimnazjum nr 45) Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi klasy gimnazjalne ul. Żelazna 71 Małgorzata Janiszewska
(Gimnazjum nr 47) Szkoła Podstawowa nr 386 w tym klasy gimnazjalne ul. Grenady 16

oddziały "0" - Anna Kostrzewska i Edyta Wrzesińska;

kl. I-VII i oddz. gimnazjalne - Daria Szprynger

(Gimnazjum nr 46) Szkoła Podstawowa nr 387  w tym klasy gimnazjalne ul. Kasprzaka 1/3 Ewa Kęska
(Gimnazjum nr 48) Szkoła Podstawowa nr 388 w  tym klasy gimnazjalne ul. Deotymy 25/33 Anetta Jeziorska
(Gimnazjum nr 49)  Szkoła Podstawowa nr 389 w tym klasy gimnazjalne ul. Smocza 19 Barbara Tucholska
(Gimnazjum Integracyjne nr 52) Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317  klasy gimnazjalne ul. Deotymy 37 Renata Marciniak
(Gimnazjum Specjalne nr 149)  Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 klasy gimnazjalne ul. Karolkowa 56 Renata Marciniak


LICEA OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Henryka Sienkiewicza ul. Sienna 53 Agnieszka Domeradzka 
Liceum Ogólnokształcące nr XXX im. Jana Śniadeckiego ul. Wolność 1/3 Małgorzata Janiszewska
Liceum Ogólnokształcące nr XL z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego  ul. Platynowa 1 Bogumiła Niewiadomska
Liceum Ogólnokształcące nr XLV im. Romualda Traugutta ul. Miła 26 Daria Szprynger
Liceum Ogólnokształcące nr CXIX im. Jacka Kuronia ul. Złota 58 Daria Szprynger


ZESPOŁY SZKÓŁ

Zespół Szkół nr 7 (Liceum Ogólnokształcące nr CXXV, Technikum nr 3) ul. Chłodna 36/46 Bogumiła Niewiadomska
Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka (Technikum Elektroniczne nr 1, Branżowa Szkoła I st. nr 57) ul. Kasprzaka 19/21 Bogumiła Niewiadomska
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 ul. Jana Pawła II 69 Bogumiła Niewiadomska
Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 Bogumiła Niewiadomska
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego (LO nr LXXXVIII, Technikum nr 26 i Branżowa Szkoła I st. nr 6)  ul. Okopowa 55a Agnieszka Domeradzka 
Zespół Państwowych Szkół Plastycznych ul. Smocza 6 Małgorzata Janiszewska
Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3

ul. Tyszkiewicza 42

Barbara Tucholska

Technikum nr 29 w Zespole Szkół Stenotypii i Języków Obcych   ul. Ogrodowa 16 Bogumiła Niewiadomska


PLACÓWKI NIEPUBLICZNE

Przedszkole Niepubliczne "Akademia Uśmiechu" ul. Krochmalna 3 Lidia Magadzia
Przedszkole nr 217 Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Żelazna 97 Lidia Magadzia
Przedszkole "Bajka" ul. Radziwie 7 Grażyna Dorodzińska
Publiczne Przedszkole Katolickie "Kwiatki św. Franciszka"  ul. Rabsztyńska 5 Anna Kostrzewska
Prywatne Przedszkole Lauder-Morasha ul. Wawelberga 10 Lidia Magadzia
Niepubliczne Przedszkole Waldorfskie ul. Żytnia 16A Anna Kostrzewska
Integracyjne Przedszkole Niepubliczne "Czarodziejski Dworek" ul. Górczewska 89 Anna Kostrzewska
Przedszkole Kids & Garden ul. Giełdowa 4B Katarzyna Bińczyk
Przedszkole Kids & Co ul. Chłodna 51 Katarzyna Bińczyk
Przedszkole "Miasteczko Marina" ul. Ogrodowa 58 Katarzyna Bińczyk
Punkt Przedszkolny "Watercolor Marina" ul. Żytnia 16A Lidia Magadzia
Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi  ul. Bema 73/75 Anna Kostrzewska
Szkoła Podstawowa "Akademia Dobrej Edukacji" ul. Górczewska 13 Małgorzata Szufel
Waldorfska Szkoła Podstawowa nr 71, w tym klasy gimnazjalne (dawne Społeczne G. nr 71) ul. Wolność 2A Renata Marciniak
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Academy International Karolkowa 49 ul. Karolkowa 49 Małgorzata Dubiel
Zespół Szkół Lauder-Morasha: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94 w tym klasy gimnazjalne ul. Wawelberga 10 Renata Marciniak
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Skargi - klasy gimnazjalne ul. Bema 73/75 Agnieszka Domeradzka
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Bednarska" ul. Zawiszy 13 Małgorzata Janiszewska
Katolicki Zespół Edukacyjny "Ogrodowa": Szkoła Podstawowa, LO ul. Ogrodowa 3A Agnieszka Domeradzka


Partnerzy